در این مقاله به بررسی تمرینات ای ام اس EMS خواهیم پرداخت، در ابتدا مختصری از اطلاعات مربوط به تمرینات ای ام اس EMS در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.
امروزه با فناوری ها و تکنولوژی های متعددی در زمینه ورزش مانند ای ام اس رو به رو هستیم که به سرعت در جامعه ایران در حال گسترش است، به علت ماشینی شدن زندگی ها افراد دچار مشکلات اندامی می شوند و یک راه کاربردی را استفاده از تمرینات ای ام اس می دانند.
در ادامه به سوالات شما در رابطه با تمرینات ای ام اس EMSپاسخگو هستیم.

تمرینات EMS چیست؟

تمرینات ای ام اس EMS چه مزایایی دارد؟

تمرینات EMS برای چه کسانی مناسب می باشد؟

تمرین ای ام اس EMS برای چه کسانی مناسب نیست؟

برنامه غذایی کسانی که تمرین EMS را انجام می دهند چگونه است؟

انجام ورزش و تمرینات ای ام اس EMS دارای چه مزیت های دیگری است؟

تمرینات ای ام اس EMS چه کاربردی دارند؟

رابطه تمرینات ای ام اس EMS با لاغری چگونه است؟

دیدن فیلم تمریناتEMS و نمونه تمرینات ems چه کمکی به شما می کند؟

تمرینات EMS چیست؟

این روزها افراد با مشکلاتی مانند کمبود زمان، وزن نامناسب ( اضافه وزن ) و کم تحرکی مواجه هستند و دلیل آن هم عادت کردن به زندگی ماشینی می باشد، افراد زمان زیادی از وقت خود را در پشت میزهای محل کار یا در ماشین به سر می برند که با این روند زمان و حوصله ای برای انجام ورزش و تمرینات ورزشی باقی نخواهد ماند، از این رو افراد به علت از بین رفتن تناسب اندام دچار افسردگی می شوند و ممکن است به فکر انجام یک ورزش سریع و تاثیرگذار باشند تا مشکلاتی که برایشان به وجود آمده به سرعت رفع شود.
یک راه سریع برای رسیدن به اندام دلخواه انجام تمرینات ای ام اس EMSمی باشد، این ورزش امروزه در کشور ایران بسیار رایج شده و طرفداران بسیاری دارد، ما در این قسمت به شرح توضیحاتی درباره تمرینات ای ام اس EMSمی پردازیم :
کلمه EMSاز Electrical Muscle Stimulationگرفته شده است،و معنای آن به حرکت در آوردن عضله های بدن با استفاده از نیروی الکتریکی است، تمرینات ای ام اس EMSیک روش جدید ورزشی بوده که با پوشیدن لباس ( جلیقه ) و استفاده از نیروی الکتریکی در قسمت های مختلف و بر روی عضلات مورد نظر انجام می گیرد و باعث ایجاد حالت انقباض عضلات می گردد.
در تمرینات ای ام اس بدن انسان علاوه بر مغز بطور همزمان از مغز و دستگاه ای ام اس دستور می گیرد.

تمرینات ای ام اس EMS چه مزایایی دارد؟

تمرینات ای ام اسEMSدارای یک سری ویژگی ها و مزایاست که در این قسمت این مزایا بیان شده است :

تمرینات EMS برای چه کسانی مناسب می باشد؟

انجام تمرینات ای ام اسEMSبرای افرادی که سن ۱۸ سال دارند، شروع شده و تا سن ۶۰ الی ۶۵ سالگی مناسب می باشد.
تمرینات ای ام اس EMSبرای افرادی که تمایل به لاغری و کاهش وزن دارند اما پیرو عمل های جراحی و … نیستند کاملا مناسب است زیرا بدون هیچ عملی لاغری و کاهش وزن صورت می پذیرد.

تمرین ای ام اس EMS برای چه کسانی مناسب نیست؟

تمرینات ای ام اس جزو تمرینات سخت و پرفشار محسوب می شود از این رو لازم است افرادی که بیماری هایی مانند تیروئید، دیابت و… دارند، این تمرینات را انجام ندهند. هم چنین لازم است افرادی که بیماری هایی هرچند اندک هم دارند قبل از انجام تمرینات ای ام اس EMSبا پزشک خود مشورت کرده و در صورت دادن اجازه می توانند برای انجام این تمرینات اقدام کنند.
در این قسمت لیستی تهیه کرده ایم که افراد مبتلا به این بیماری ها نباید تمرینات ای ام اس EMS را انجام دهند.

برنامه غذایی کسانی که تمرین EMS را انجام می دهند چگونه است؟

آن دسته از افرادی که به انجام تمرینات ای ام اس می پردازند به علت سنگینی و فشار زیاد این تمرینات باید ۳ مرحله آب به این شیوه مصرف کنند :

مصرف آب به علت رفع کوفتگی ها و جلوگیری از ابتلا به سردرد بسیار توصیه می شود.
علاوه بر آب، بدن بعد از انجام تمرینات ای ام اس نیازمند ویتامین های موجود در میوه ها و سبزی ها و موادغذایی است که سرشار از کلسیم و منیزیم و سدیم و پتاسیم است.
ویتامین های دیگری که برای جبران انرژی بدن باید مصرف شود شامل ویتامین ب یک و ب دوازده و سی است.
ضمنا افرادی که تمرینات ای ام اس را انجام می دهند باید فیبرهای لازم برای بدن را با مصرف موادغذایی فیبر دار جبران کنند.

انجام ورزش و تمرینات ای ام اس EMS دارای چه مزیت های دیگری است؟

تمرینات ای ام اس EMS چه کاربردی دارند؟


تمرینات ای ام اس EMSدر قرن هجدهم مطرح شد. موارد کاربرد ای ام اس در زمینه های فیزیوتراپی و توان بخشی به عضلاتی است که در اثر حوادث دچار مشکل شده اند، این افراد با استفاده از تمرینات ای ام اس EMSبه سلامتی کامل دست می یابند زیرا در روش ای ام اس نیازی به حرکت دادن عضلات آسیب دیده نیست، دستگاه ای ام اس با وارد نمودن فشارهای الکتریکی به مرور سبب بهبود نواحی آسیب دیده خواهد شد.
همچنین برخی از ورزشکاران برای بازیابی ( ریکاوری ) به انجام تمرینات ای ام اس EMSروی می آورند.
لباس هایی که تمرینات ای ام اس EMSبا آن ها انجام می شد در ابتدا نیم تنه بودند اما بعد از مدتی کمپانی های متعدد شروع به تولید لباس هایی برای پوشش دهی کل بدن کردند.

رابطه تمرینات ای ام اس EMS با لاغری چگونه است؟

برای بسیاری از افراد این سوال به وجود آمده که آیا انجام تمرینات ای ام اسEMSباعث لاغری خواهد شد یاخیر؟
زمانی که به یک باشگاه مراجعه می کنید و درخواست لاغری قسمت های مد نظرخود را مطرح می کنید مربیان در کنار حرکات ورزشی به شما توصیه هایی در رابطه با رعایت رژیم غذایی می کنند، شما هم به دلیل هزینه و زمانی که صرف این کار کرده اید به روند پیشنهادی آن ها اکتفا کرده و پیش می روید اما باید اطلاع داشته باشید که تمرینات ورزشی مناسب است اما بهترین گزینه نیست، افرادی که به دنبال لاغری سریع تر و دست یابی به تغییرات ویژه هستند روش پیشنهادی ما به آنها انجام تمرینات ای ام اس EMS است که با این تمرینات به سرعت وزن اضافی در نواحی مورد نظر شما از بین رفته و به اندام دلخواه خود خواهند رسید.

دیدن فیلم تمریناتEMS و نمونه تمرینات ems چه کمکی به شما می کند؟

افرادی که خواهان این هستند که اندام خود را به حد تناسب و تعادل دلخواه برسانند، اما می دانند که رژیم های غذایی و انجام ورزش هایی که در باشگاه ها صورت می گیرد تاثیر سریعی در اندام ان ها ندارد به همین دلیل راه مناسب را انجام تمرینات ای ام اس EMSمی دانند،پیشنهاد ما به شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه این است که می توانید به وب سایت هایی که شامل فیلم هایی در رابطه با تمرینات ای ام اس هستند مراجعه کرده و کم و کیف و نحوه انجام این تمرینات و تاثیرات آن را مطلع شوید و در صورت مشاهده و موافقت با این روش برای انجام تمرینات می توانید به باشگاه های ارائه کننده این ورزش مراجعه کرده و تمرینات ای ام اس EMS خود را آغاز کنید و بعد از مدت کوتاهی به تناسب اندامی که مد نظر دارید برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی لانسگو ایران آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.
سلام دوست من ? ، شما هم دوست دارید از خدمات مجموعه ی ما استفاده کنید؟